EU-People Recruitment Office - Oferty Pracy

Doswiadczony stolarz w HQ Pack - Eindhoven

Data wygaśnięcia: 02-02-2023
Liczba wakatów: 5
Regiony: Holandia Eindhoven

HQ Pack specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy skrzyń do transportu lotnicznego cennych części maszyn. Jest to międzynarodowa firma, która ma swoje centra produkcyjne zlokalizowane w wielu krajach.

Obejrzyj wideo poniżej, by lepiej poznać firmę:

Opis stanowiska:

Jako stolarz w HQ Pack będziesz odpowiedzialny za precyzyjne wycinanie mniejszych elementów z dużych płyt drewnianych. Będą one w późniejszym etapie użyte do montażu skrzyń transprotowych. Każde zamówienie jest inne, co sprawia że praca jest urozmaicona i nie zaznasz rutyny. Jeśli masz doświadczenie i wykażesz się swoimi umiejętnościami, masz szansę na awans i wyższe zarobki.

Ze względów bezpieczeństwa wymagane jest, żebyś znał angielski lub holenderski na poziomie co najmniej B1.

Godziny pracy (mogą ulec zmianie):
Zmiana ranna: 6:00-15:00
Zmiana popołudniowa: 15:00-0:00

Co oferujemy?

Czego wymagamy ?

Nie przegap tej oferty i aplikuj już teraz!

Naciśnij "Aplikuj", wypełnij formularz zgłoszeniowy oraz dodaj swoje CV w języku angielskim.
Jeżeli nie masz swojego CV, możesz stworzyć je w tym miejscu.

Skontaktuj się z nami po więcej informacji:
+48 77 453 76 00 (PL)
+31 627 743 434 (NL)
info@eu-people.com

Bądź na bieżąco z Naszymi najnowszymi ofertami:
Polub nas na Facebook i pobierz nasza aplikacje EU-People app na iPhone lub Android.

Numer Rejestru: 6094 Praca tymczasowa