EU-People Recruitment Office - Oferty Pracy

Koordynator W Agencji Pracy

Data wygaśnięcia: 09-08-2024
Liczba wakatów: 1
Regiony: Holandia Eindhoven

O nas:

Założona w 2006 roku, EU-People jest renomowaną agencją zatrudnienia specjalizującą się w rekrutacji na stanowiska stałe i tymczasowe na terenie Unii Europejskiej. Naszym celem jest dopasowanie najlepszych talentów do wyjątkowych możliwości zawodowych, dzięki czemu zarówno nasi klienci, jak i kandydaci mogą osiągać swoje cele. Nasze bogate doświadczenie i zaangażowanie w dążenie do doskonałości uczyniły nas zaufanym partnerem w branży rekrutacyjnej.

Opis stanowiska:

Rola ta obejmuje zarządzanie obiektami i flotą pojazdów, wprowadzanie nowych pracowników, wsparcie w rekrutacji oraz interakcjach z klientami, a także wykonywanie zadań administracyjnych. Koordynator Agencji będzie ściśle współpracować z Menedżerem Operacyjnym oraz innymi członkami zespołu.

Kluczowe obowiązki:

Zarządzanie budynkami:

Zarządzanie flotą pojazdów:

Onboarding i wsparcie w rekrutacji:

Obowiązki administracyjne:

Kwalifikacje:

Co oferujemy:

EU-People jest pracodawcą oferującym równe szanse. Celebrujemy różnorodność i jesteśmy zaangażowani w tworzenie inkluzywnego środowiska pracy dla wszystkich pracowników.