EU-People Recruitment Office - Oferty Pracy

Pracownik logistyczny

Data wygaśnięcia: 23-11-2024
Liczba wakatów: 2
Regiony: Holandia Geleen

EU-People, Twoja zaufana agencja pracy, poszukuje pracownika logistycznego - Formeren w firmie Bidfood. Będziesz pracować w nowoczesnym magazynie należącym do hurtowni internetowej dla rynku gastronomicznego.

Przechowuje on wiele rodzajów produktów spożywczych, które dostarczane są do szkół, klubów sportowych, firmowych stołówek i restauracji w całej Holandii.

Obowiązki:

Oferujemy:

Wymagania:

Nie przegap tej oferty i aplikuj już teraz!

Naciśnij "Aplikuj", wypełnij formularz zgłoszeniowy oraz dodaj swoje CV w języku angielskim.
Jeżeli nie masz swojego CV, możesz stworzyć je w tym miejscu.

Skontaktuj się z nami po więcej informacji:
+48 77 453 76 00 (PL)
+31 627 743 434 (NL)
info@eu-people.com

Bądź na bieżąco z Naszymi najnowszymi ofertami:
Polub nas na Facebook i pobierz nasza aplikacje EU-People app na iPhone lub Android.

Numer Rejestru: 6094 Praca tymczasowa